top of page

Як краще поїсти найсмачніши манти. Соуси, які підходять до страви

Продовжуємо розповідати про смаки та аромати Узбекистану та відкриваємо таємниці узбецької кухні. Ми вже писали у нашому деннику про манти у статті «Про узбецькі манти — різни види та як краще готувати» та докладно розповідали як готувати манти. Сьогодні поговоримо про те, як готують, як їдять, коли їдять та якими бувають манти.


Їдять манти на пару зі всєю родиною

Манти можна назвати домашнею стравою. Принаймні коріння цієї страви ідуть глибоко в історію і широко по географії. Раніше треба було, щоб багато людей одночасно займалися приготуванням мантів для великої родини.

Під час приготування мантів часто розподіляються ролі. Є особа, яка робить тісто, інша - відповідає за начинку, а ще кілька осіб займаються формуванням мантів. Це сприяє співпраці та спільним зусиллям у готуванні страви.


Справа така була нечасто. Тому і приготування мантів а потім і суспільне поїдання цієї страви було майже святом. Це страва, яку приготовляють разом, обговорюючи при цьому різні теми та насолоджуючись спільним часом.


Манти, #гульманти або #хонум (всі ці страви готуються на пару) зазвичай подають на великих тарілках (ляган) з додаванням соусів та зелені. Це додає привабливості та вишуканості страві. Манти розташовують на тарілці таким чином, щоб вони виглядали апетитно та привабливо.


Коли манти подаються на стіл, їх можна заливати соусом перед прийомом їжі. Це може бути соус чакка або сузьма, катик, соус з томатів або інші соуси, які додають страві смаку та аромату.


Манти - це страва, яку можна їсти зі смаком та насолодою. Ось кілька порад щодо того, як правильно їсти манти. Традиційно манти їдять (або правильніше їли) руками. Вимкніть від електронних пристроїв, витягніть руки та сконцентруйтеся на процесі їжі!


Але до цього, принаймні у нашому закладі, треба нас попередити що Ви прийдете на манти і попросити підготувати для Вас «щойно приготовані» манти. Справа в тому, що ми готуємо манти у мантикаскані, заздалегідь, аби клієнти, які будуть замовляти манти не чекали одну годину поки вони приготуються. Авжеж приготовані манти можуть і бути продані, а можуть ще стояти у гарячому мантикаскані поки хтось не замовить їх. Тим часом тісто, яке по готовності має бути пружнім та еластичним, починає змінюватись. Інакше казати, воно стане пухлим, та нееластичним. Таке тісто одразу ж порветься коли Ви схочети підняти одну «мантишку» з тарілки. Тобто, якщо Ви будете мати бажання їсти манти у нашому закладі руками, замовляйте стіл із мантами. Ми приготуємо на певний час манти спеціально для Вас.


Це не значить що манти треба обов'язково їсти руками. Звичайно манти можна їсти й за допомогою вилки та ножа. Проте всі рівно, якщо манти будуть щойно приготовані, вони будуть в рази смачніше, ароматніше та соковитіше.


Манти на тарілці

Замовляйте такі манти без того щоб соуси були политі зверху на манти (соуси окремо). Після того як манти подані на стіл, дайте їм трошки охолонути, хвилин 5-10. І можете брати руками та їсти. Ви можете змінювати смак мантів якщо додати до них білий соус (часниково-сметанковий) або червоний (підсмажена цибуля з томатом). Будете Ви брати манти руками чи розрізати ножем, будьте обережні, оскільки манти всередині можуть бути все ще гарячі.


Погружайтеся у смак мантів і насолоджуйтеся кожним ковтком. Вони мають соковиту начинку та м'яке тісто, що розтікається в роті. Розпізнайте смак кожного інгредієнта та насолоджуйтеся цією смачною стравою.


Поєднайте з іншими стравами: Манти можна комбінувати з іншими стравами, які доповнюють їх смак. Наприклад, вони чудово поєднуються зі свіжими овочами, салатами або іншими традиційними узбецькими стравами.


Ми готуємо манти за класичним узбецьким рецептом, але ж додаємо трошки зелені до фаршу. Класичний рецепт – це так як готують більшість людей в Узбекистані. М’ясо обов’язково нарізується вручну на маленькі шматочки. Додаємо трошки шпинату для смаку.


Крім класичних мантів можна зустріти рецепти з додаванням картоплі або гарбуза. До речі, якщо ви хочете спробувати такі манти, то ми так саме можемо приготувати як з картоплею, так і з гарбузом (якщо він в цей час буде продаватися на ринку).

Манти часто подають з додатковими стравами, які доповнюють їх смак. Це можуть бути свіжі овочі, салати, м'ясні страви або супи.


Узбецьки страви на столі

Комбінація різних страв дозволяє насолодитись різноманіттям смаків та створює повноцінний обід або вечерю. Після закінчення трапези з такою стравою як манти, традиційно виражають слова вдячності за приготування страви. Це прояв поваги до господаря, який підготував цю чудову страву.


Загалом, ключ до насолоди від мантів - це уважність та насолодження кожним ковтком. Використовуйте руки, підкорюйтеся смакам та насолоджуйтеся цією унікальною стравою узбецької кухні.

55 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page