top of page

Знайомтесь з нами 

 

Звичайно, що будь-яка робота робиться конкретними людьми. Ми маємо невеликий колектив і цім ми усвідомлюємо що кожен з нас має велику відповідальність за свою роботу. 

Наша мета- зацікавити Вас східною кухнею! Асортимент страв будуть приготовлені виключно по рецептах узбецької кухні. Всі хто хоч раз бували на Сході запам'ятовують те ставлення до гостя і домашній затишок, який захоплює одразу, як Ви опиняєтесь там. Ви можете відчути це у нашому закладі, до того ж за вікном Ви будете бачити справжню перлину Західної України – Львів.

НІНА З. - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

 

За всією роботою закладу і кожного окремого працівника стоїть ця пані, яка всіма думками, душею та сердцем робить все для того, щоб воно все працювало і працювало правильно. Та ще і так, щоб воно нарешті сподобалось нашім гостям. 

Вона є серце і душа нашого закладу, Без неї не існувало б і самого закладу.

Owner Nina
Наш кухар Жанна

ЖАННА Г. - ШЕФ КУХАР

 

Якщо когось і треба звинувачувати в тому чому наша їжа подобається нашим відвідувачам, то це до Жанни. Насправді, робота на кухні це навіть не 1000 дрібниць, а можливо всі 100 000.  Ми називаємо таку роботу "місія нездійсненна",  проте вона є виконана.

 

У вигляді смачного гарячого хліба, шедеврального плову та ароматной пахлави. Вона є золоті руки нашого закладу.

Furkat

ФУРКАТ І.​  - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

Це Фуркат. Він пьє чай, а може і не чай. Він пьє і думає як зробити краще то що вже є, і того чого ще немає... Навіть то, що вже покращено.

А ще він ходить по залу, слідкує за чистотою, за роботою персоналу і за вчасними  розрахунками з постачальниками. Готує, плов, шурпу, люля, самсу та слідкує за якістю страв.

 

 А ще Фуркат працює над сайтом, над проектами закладу, над стравами і над бухгалтерскими папірами.

ЛЕНА  - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

Зустріне Вас завжди привітливо, надасть відповіді на Ваші запитання. ​

Вона дуже професійно підходить до власно роботи: починаючи з чистоти, закінчуючи відповідальністю.

 

 Якби всі працівники були таки відповідальні, професійні та працьовиті як Лена, то менеджерам та директорам нема б було що робити на роботі. 

Ми тішимося, що в нашої команді є таки люди як Лена. В будь-якому колективу мають бути професійні, організовані та відповідальні фахівці, які становляться зразками для інших.

Restaurant Manager Lena

Ви трохи й дізнались про нашу команду. Чекатиме на Вас, щоб познайомитися з Вами!

bottom of page