top of page

знайомтесь з нами 

 

Звичайно, що будь яка робота робиться конкретними людьми. Ми маємо невеликий колектив і цім ми усвідомлюємо що кожен з нас має велику відповідальність за свою роботу. 

Наша мета- зацікавити Вас східною кухнею! Асортимент страв будуть приготовлені виключно по рецептам узбецької кухні. Всі хто хоч раз бували на Сході запам'ятовують те ставлення до гостя і домашній затишок, який захоплює одразу, як Ви опиняєтесь там. Ви можете відчути це у нашому закладі, до того ж за вікном Ви будете бачити справжню перлину Західної України – Львів.

Як і всі заклади громадського харчування Ми важко переживаєм период карантину. За цей час ми почали активно працювати над доставками. Ми взяли за основу пошук "доставка їжі Львів" і тепер ми маємо власних постійних клієнтів. Ми вже знаємо кому треба приготувати смачний сочевичний суп (хоча його ми зараз не маємо в меню, но для той пані ми готуємо його окремо). А друг нашого закладу обов'язково зателефонує і попередит що через півгодини буде проїзжати вповз і забере свіжі гарячій хліб Нон. 

Крім того, ми стали возити їжу прямо в офіс. Це так, наприклад, одразу 40 штук манти і 20 шт. самси, або 4 кг плову із салатом. 

На кухні є робота, хоча і не так багато як раніше. Алеж  для наших красотунб дівчат нажаль поки що роботи по залу не має. Але ж ми сподіваємось що незабаром будемо знов працювати разом і будемо зустричати Вас з радістю!

 

Доставлення їжі стало на цей момент нашим основним напрямком. Сподіваємося що важкі часи для ресторанного бізнесу пройдуть. Але ж навіть і після відкриття ми залишаємо доставлення їжі у Львові як окремий напрямок. Бо завжди можуть бути причини замовити пару кілограм плову з казана або манти на компанію, якщо намічається зустріч друзів або рідних. 

НІНА З. - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

 

За всією роботою закладу і кожного окремого працівника стоїть ця пані, яка всіма думками, душею та сердцем робить все для того, щоб воно все працювало і працювало правильно. Та ще і так, щоб воно нарешті сподобалось нашім гостям. 

Вона є серце і душа нашого закладу, Без неї не існувало б і самого закладу.

%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%
Наш кухар Жанна

ЖАННА Г. - ШЕФ КУХАР

 

Якщо когось і треба звинувачувати в тому чому наша їжа подобається нашим відвідувачам, то це до Жанни. Насправді, робота на кухні це навіть не 1000 дрібниць, а можливо всі 100 000.  Ми називаємо таку роботу "місія нездійсненна",  проте вона є виконана.

 

У вигляді смачного гарячого хліба, шедеврального плову та ароматной пахлави. Вона є золоті руки нашого закладу.

1956877_10202140984909226_46704585932630

ФУРКАТ І.​  - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

Це Фуркат. Він пьє чай, а може і не чай. Він пьє і думає як зробити краще то що вже є, і того чого ще немає... Навіть то, що вже покращено.

А ще він ходить по залу, слідкує за чистотою, за роботою персоналу і за вчасними  розрахунками з постачальниками. Готує, плов, шурпу, люля, самсу та слідкує за якістю страв.

 

 А ще Фуркат працює над сайтом, над проектами закладу, над стравами і над бухгалтерскими папірами.

ЛЕНА  - РЕСТОРАН МЕНЕДЖЕР

Зустріне Вас завжди привітливо, надасть відповіді на Ваші запитання. ​

Вона дуже професійно підходить до власно роботи: починаючи з чистоти, закінчуючи відповідальністю.

 

 Якби всі працівники були таки відповідальні, професійні та працьовиті як Лена, то менеджерам та директорам нема б було що робити на роботі. 

Ми тішимося, що в нашої команді є таки люди як Лена. В будь-якому колективу мають бути професійні, організовані та відповідальні фахівці, які становляться зразками для інших.

%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%

Ну ось, Ви трохи й дізнались про нашу команду. Чекатиме на Вас, щоб познайомитися з Вами!

bottom of page