top of page

Наш заклад

Наш заклад існує вже 6 років, з липня 2015 року. За цей час наш заклад обслугував у середньому 63875 осіб. Наш заклад став відомим завдяки щоденній копіткої роботи наших працівників. Про наш заклад стали писати відгуки та коментарі. У 2017 році наш заклад вперше отримав сертифікат якості від туристичного сайту Tripadvisor.com, через що ми стали більш відомими, але ж і до нас стали відноситися прискіпливіше. Через рік постійної роботи над меню, над стравами та відношенням до кожного клієнта наш заклад отримав ще один сертифікат якості за рік 2018. Про наш заклад стали писати відгуки на Google Maps. Ми отримали третій сертифікат якості за рік 2019 і працюємо далі для Вас!

ЧАЙХАНА САМАРКАНД

 

Все почалось багато років тому. Напевно ще тоді коли засновники закладу "Чайхана Самарканд" жили ще далеко в східному крає і розповідали про історію і культуру, а на обід їздили разом з гостями в найкращі ресторани міста. 

​​

Можливо що наш заклад почався ще раніше, коли наші засновники ще в дитинстві вкушали дома гарячій хліб, куштували різні види плову та дивились як готується така смачна їжа.  З іншої сторони наші кухари пройшли життєвий курс майстерності щоб нарешті вміти приготувати страви національної кухні.  А наші офіціанти навчились мистецтву перевтілення, щоб бути здатними по східному прийняти і обслугувати кожного нашого гостя. 

Готуємо страву меню з баклажанів
bottom of page