plov page2.jpg

Плов Самарканд

узбецька кухня

photo_2019-11-07_06-31-09_edited.jpg

Історія 

одного невеликого але ж смачного відкриття

Про перші історії виникнення плову можна лише здогадуватись. Існує багато версій його походження. В одній із них слід згадати Олександра Македонського. Про його походи можна говорити багато та якраз на одному із них, коли ішов на перського царя Дарія, Македонському після важкого дня  настільки захотілось поїсти,що  він і наказав своїм воїнам зібрати залишки всіх продуктів і зварити все в одному казані. Так і вийшов плов.

Хочеться  згадати і Авіценну, якому якраз і приписують розшифровку назви плову (він мав напевно більш важливіші справи).

Насправді ж історія виникнення плову настільки проста ,що мабуть ніхто і не здогадується.Він ж був створений звичайною людиною,яка просто захотіла їсти.

З роками наші пращури його покращували, добавляючи різні спеції і інгредієнти, але ж технологія приготування його в казані так і залишилась незмінною.

Традиція

Народи східних країн відносно консервативні. Напевно тому плов є одним з універсальних рішень в плані гастрономії. Його готують як при народженні, так і на весілля, як для гостей так і для родинного застілля щотижня. 

А ще на плов ходять з друзями майже щодня.

 

Для цього в кожному місті є свої невеличкі пловні ресторани. Замовляють тільки плов, салат, хліб та чай.

Правда, беруть 1 килограм плову на всіх,
(чого вже там) ... 
Ось і ми пропонуємо прийти на плов з друзями у Львові! Ви можете прямо зараз замовити стіл на 3-4 особи і поїсти смачного плову (1 кг плову, салат, хліб, чай = 420 грн  - 20%) ! 

Традіція плову

Рецепт плова

Інгрідієнти завжди ті самі -
результат завжди різний

Олія - 300 гр

М'ясо - 1 кг

Цибуля - 200 гр

Морква - 1 кг

Рис - 1 кг

Сіль, перець, зіра

Розігрівається олія, кладеться м'ясо, цибуля, потім морква нарізаная соломкою. Доливається вода, приправи (сіль,перець,зіра). Рис викладається рівним шаром на зірвак. Перелопатити декілька разів і закривається кришкою на томління. Це дуже стисло про приготування плову!

ПОСТІЙНІСТЬ

Плов існує у світі вже пару тисяч років. А у Львові ми готуємо його щодня вже 5 років поспіль

ВІДОМІСТЬ

Узбецький плов внесено до списку 

нематеріальної 

спадщини 
ЮНЕСКО у 2016 році 

РЕКОРД

У 2007 році У Китаї приготували найбільший казан плову вагою - 1 тона. А пізніше в Узбекистані приготували 8 тон плову. Всім не вистачило.

ПРИСЛІВ'Я

Хто має гроші, той їсть плов, хто не має той їсть тільки плов

Yaroslav, Плов космос

Манти і Плов 11 з 10 Не очікували!

Дякую за таке місце :)
Нова сімейна точка для смачного местопровожденія

MamaiInessa, Затішне і смачне місце

Відмінне місце щоб поспілкуватися і смачно поїсти. Плов шедеврален, минти соковиті і смачні, баклажани-волшебни.компаніей 9 осіб, за 3 дні перебування заходили двічі!

R Z, Чудове місце

Плов це саме те блюдо яке як не якесь інше є лакмусовим папірцем зі сходу (як на мене), плов чудовий саме такий яким я його собі уявляв. Процвітання вам і побільше клієнтів.

Плов, який ми готуємо для Вас щодня

Плов на Комплексні обіди

Плов на КО (Комплексні обіди) готується щодня по робочим дням з 12:00 до 15:00 години. (250 гр, 56 грн.) 

Тимчасово не має

Order Plov online

Плов з основного меню

Готується так саме як на обід, так і по необхідності або за запитом на вечер. Порція складається з плову, томату, ковбаса махан, часник, перепеліне яйце, чілі, шалган (340 грн, 115 грн). Доступно на доставку.

Плов на Компанію

Плов на компанію ідеально підходить для группи людей з 3-4 осіб. Плов на компанію містить 1,2 кг вагі продукту. За бажанням можна подати на доставку плов до 3 кг в однієй упаковці (алюміневому хорчовому боксі).

Плов на компанію можна замовляти на доставку з в святковому оформленні від 1 до 3 кг. (за 1,2 кг - 420 грн.) 

Плов у подарунко розіграш
Замовити плов у Львові

ПЛОВ НА КОМПАНІЮ

Розігруємо "Плов на компанію" серед покупців нашого сайту.

Умови розіграшу дуже прості - зробить будь яке миінмальне замовлення на нашому сайті та приймить участь в розиграші "Плов на компанію". 

Ми розиграємо "Плов на компанію" вже у понеділок наступного тижня. У випадку, якщо кількість замовлень на тижні була меньш за 5, то розіграш переноситься на наступній тиждень. Якщо Ви станете переможцем, ми зв'яжемося з вами и домовимося на коли привезти свіжий, гарячий, узбецький плов. 

Хай щастить! 

 

48 Пекарська, Львів

Одразу за кутом на світлофорі

Відкрити щодня  з 12:00 до 22:00

© 2019 - 2020   Чайхана Самарканд Львів

Чайхана Самарканд Львов

Логотип Чайхана Самарканд Львов Logo of Chaykhana Samarkand