top of page

Доставка їжі онлайн: світові бізнес тренди або посткарантінний світ

Оновлено: 13 квіт. 2021 р.

Ситуація у світі кардинально змінилася. Останні тренди свідчать про те, що люди стали масово дотримуватися дистанції. Походи по ресторанах зменшуються, в зв’язку з останніми подіями, доставка їжі онлайн стає більш популярною. Під час карантину багато людей залишаються дома, інші працюють, не залишаючи робочі місця, користуючись доставкою їжі онлайн. Сьогодні тім займаються багато фірм які пропонують зробити різноманітні додатки до смартфонів за допомогою яких можливо зробити доставку їжі онлайн. Декілька відомих світових компаній які займаються доставкою можна розглянути більш детально.


Доставка їжі онлайн

Один із самих яскравих прикладів є Uber eats, головний центр якого розташований в США в місті Сан-Франциско. Але згодом були засновані багато філій які на мою особисту думку працюють достатньо автономна від головного центру. Закладам пропонується підписати угоду на підключення та видається планшет з додатком на доставку їжі онлайн. Додаток дуже потужний в якому існують багато функцій за допомогою яких можна налаштувати програму на будь який смак. Наприклад, встановити час роботи, доступність страв тощо.


Цікавим є те, що коли заклад згідно з розкладом Uber eats ще не відкрився, то на телефон закладу автоматично телефонує система та попереджає що додаток не працює. Доставка їжі онлайн виконується за допомогою кур’єрів, яки так саме мають додаток на смартфоні. Час прибуття кур’єра фіксується на смартфоні. Для доставки кур’єри переважно використовують велосипеди. Окремо хотілось би підкреслити спосіб оплати, якій відбувається щотижня. Доставка їжі онлайн за допомогою Uber Eats відбувається лише безготівково. Тому для багатьох людей такі умови були не дуже зручними. Обов’язково треба ще нагадати що за кожне замовлення від компанії ресторан сплачує від 30 до 33 відсотків комісії.Glovo- іспанська компанія, яка пропонує сервіс доставки їжі онлайн та інших речей через мобільний додаток. Перша доставка відбулася ще у березні 2015 року. По принципу роботи система достатньо схожа на Uber eats. Відрізняється трохи сам додаток, а так всі функції схожі з попередніми. Єдине що його відрізняє так це можливість крім оплати карткою присутність функції оплати готівковою тобто кур'єр оплачує чек готівкою в ресторані, а коли доставляє замовлення клієнту отримує гроші. Комісія варіюється так саме від 30 до 33 відсотків.


Але багато сучасних закладів сьогодні налаштовують та налагоджують свою персональну систему доставки їжі онлайн. З багатьох причин це виходить економніше. Хоча збільшується обсяг роботи. Для того щоб робити доставку їжі онлайн багато ресторанів звертаються до спеціалістів які розробляють відповідні додатки та програми через які можна замовляти їжу онлайн. Або створюється сайт ресторану де клієнт може обрати - доставка їжі онлайн.


Чайхана Самарканд Львів: Ресторація східної кухні дає можливість кожному клієнту замовити доставку їжі онлайн. Сучасне меню та проста у використані функція замовлення дозволяє клієнтам за хвилину зробити замовлення. Із страв основними є перші, другі, холодні, гарячі закуски та салати. Окремо зазначимо що під час замовлення на сайті є можливість обрати до страви різноманітні соуси. Які є гострі або солодкі. Серед найпопулярніших та найвідоміших страв завжди присутні: плов по самаркандські, самса це такі узбецькі печені пиріжки з листкового тіста. В наявності є два виді самси з сиром та з м’ясом. До кожної по бажанню можна додати відповідний соус.Але без применшення можна сказати що плов є найпопулярнішою стравою узбецької кухні. Чайхана Самарканд підходить до кожного готування страви с душею. Рис, м'ясо, морква, зіра (кумин) є невіддільною частиною справжнього узбецького плову. Відмінність цього плову є те що він не тільки смачний, а ще гарно прикрашений. Це те що в Узбекистані називають сітора оші - зірковий плов або плов для свята якій навколо прикрашається помідорами , лимоном та перепелиним яйцем. Що зайвий раз свідчіть про повагу до гостей та клієнтів закладу. Крім плову, є ще манти які роблять на пару з бараниною або телятиною.


Доставка їжі онлайн від Чайхани Самарканд пропонує доставлення замовлення в будь-яку частину міста. На даний час діє акція -20 відсотків знижки для тих, хто користується сервісом доставка їжі онлайн безпосереднє через сайт ресторації. Тому, якщо бажаєте спробувати справжню узбецьку кухню, заходьте на сайт https://www.samlviv.com та замовляйте доставка їжі онлайн.

Чайхана Самарканд це завжди свіжа, смачна та швидка доставка їжі онлайн. А мені лише хотілося побажати вам смачного або як кажуть по узбецькі - Yoqimli ishtaha!!!182 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page