top of page

Секрети приготування східного плову: як вибрати правильний рис

Оновлено: 3 дні тому


Розповідь про те, які сорти рису найкраще підходять для приготування плову, та як правильно його вибрати.


Приготування плову – це мистецтво, яке потребує терпіння, любові та знання деяких секретів. Дотримуючись наших порад, ви зможете приготувати справжній східний плов, який неодмінно порадує ваших близьких.


Сорти рису

Плов – це не просто страва, це символ східної гостинності та щедрості. Його ароматні зерна рису, просочені спеціями та соковитим м'ясом, зачаровують і вражають уяву. Друзі закладу та поцінувачі узбецького плову часто питають у нас який рис краще підходить до плову. У цій статті ми розкриємо деякі секрети приготування східних пловів, щоб ви могли приготувати цю чудову страву вдома та порадувати своїх близьких.


Основа для приготування справжнього узбецького плову це правильно підібраний рис. Саме від його якості залежить смак, аромат та розсипчастість страви. Тож, які сорти рису найкраще підходять для плову, та як правильно його вибрати? Які найкращі сорти рису для плову можна знайти безпосередньо в Україні? Та які сорти рису використовують в Узбекистані? Розберімося!


РИс Девзіра
Рис Девзіра. Фото: nuts.org.ua

Рис: такий різний


Девзіра: Це елітний сорт узбецького рису, який вважається найкращим для плову. Він має довгі, тонкі зерна з характерним янтарним кольором. Девзіра чудово вбирає м'ясний бульйон та спеції, при цьому залишаючись розсипчастою. Але, якщо Ви про таке скажете узбеку з Самарканду, з Бухари або з Хіви він трошки здивується. Річ у тому, що на базарах в цих містах хоч і можна зустріти рис девзира, але місцеві купляють інші сорти рису, наприклад, Авангард, Аланга або Джидгир та Лазер. Ці сорти рису вирощують безпосереднє в Узбекистані, часто неподалік від міста. Тобто вони виходять часто дешевше, ніж привізний рис. Рис Девзіра найбільш популярний у Ферганської долини серед таких міст як Фергана, Андіжан та Наманган.


Аланга має короткі, округлі зерна білого кольору. Він не такий розсипчастий, як девзіра, але має приємний, злегка солодкуватий смак. Аланга часто використовується для приготування каш, супів та гарнірів. Джидгир - цей сорт рису має довгі, тонкі зерна білого кольору. Він не такий ароматний, як девзіра, але має гарну клейкість, що робить його ідеальним для приготування ризотто та інших страв, де потрібна кремова текстура. Рис Лазер виведений в Узбекистані порівняно недавно. Він має довгі, тонкі зерна білого кольору з легким горіховим ароматом. Лазер добре підходить для приготування плову та інших страв, де потрібна розсипчастість. Крім цих сортів, в Узбекистані також вирощують й інші, менш відомі сорти рису, такі як "Чунгара", "Кора-Килтирик", "Дастар сарык" та інші.


В Україні найбільш відомий саме рис Девзира. Мабуть, через те що саме узбеки з Ферганської долини тут представлені в більшої кількості. З іншої сторони в Youtube багато відео про узбецький плов від колишнього мешканця з Ферганської долини Сталіка Ханкішева, якій розповідає про рис Девзира та як готувати плов. Насправді, в Узбекистані про цей сорт рису мало хто знає. Якщо вони не живуть у Ферганської долини або в Ташкенті. Проте всі знають який найсмачніший плов є у цієй частині міста та залюбки пояснять як туди проїхати. В кожному регіоні, в кожному місті плов готують трошки по інакшому.


Рис Девзира можна купити знов таки в узбеків, які продають спеції на ринку якщо вони мають, в інтернет-магазинах або на Amazon. Якщо ж купувати рис з того що є в магазині тут в Україні, то можна сказати про наступне:


Рис має властивості


1) Форма. Рис може бути й круглий, і довгій. то хто як любить. Але ж такий, щоб він не розварився коли буде приготований. Готовий рис в плові має бути пружним та еластичним. Існують і таки сорти круглого рису, які не злипаються і не перетворюються в кашу. Але треба наперед знайти про такий рис. Якщо невідомо яким стане рис після приготування, то треба прощу брати довгий рис.


2) Цілістність. Рис у прозорому пакеті, може дати певну інформацію. Якщо рис неоднорідний, наприклад, є зламані рисинки, то такий рис скоріш за все буде ламатися коли буде варитися. Рис повинен бути чистим, без сторонніх домішок та частинок.


3) Прозорість. Колір рису так саме має значення. Через прозорий пакет можна побачити чи відрізняється колір окремих рисинок - напівпрозорі і є мутні або зовсім білі. Таки рис не є з однієї партії. То є змішаний з різних партій. То можуть бути навіть рис з різних років. Скоріш за все такий рис при приготуванні плову вийде не "як рисинка до рисинки" а по різному. Частину рису буде зварена, частина недоварена, а третя частина переварена. Якісний рис має бути прозорим, без білих плям або помутніння


4) Непропарений (білий) рис краще підходить до узбецького плову, ніж пропарений (жовтий). Невідомо в яких умовах роблять операція пропарювання, на якій воді. І хоча пропарений рис менш вибагливий і простіше у приготуванні, він не втягне в себе всі смаки зірваку з майбутнього плову.


5) Сорт. Найкраще, що ми знайшли для приготування плову в наших магазинах то є рис Басматі (Royal) білий, непропарений та Жасмін.  У Львові такий рис можна купити на ринку Шувар у відділі Сухофруктів. Але ж треба таки знов дивитися на якість того ж самого Басматі. Бо в деякіх супермаркетах він продається як раз як змішаний, неоднорідний (з ломаними рисинками).


Якість рису може сильно відрізнятися залежно від виробника, умов вирощування та води. Тому при виборі рису звертають увагу на репутацію виробника та на те, де був вирощений рис.


Важливо: Перед приготуванням плову рис рекомендується ретельно промити та замочити в холодній воді на 30-60 хвилин. Це допоможе йому краще ввібрати спеції та м'ясний бульйон, а також зробити плов більш розсипчастим.Рис ретельно промивається від крохмалю.


Дотримуючись цих порад, ви зможете вибрати якісний рис для плову та приготувати справжню перлину східної кухні! Ви завжди можете скуштувати плов з найкращого рису, який ми готуємо щодня у ресторації "Чайхана Самарканд" на Пекарської. Замовляйте плов на нашому сайті www.samlviv.com або забирайте на виніс зі знижкою -15%.


В наступної статті поговоримо про підготовку інгредієнтів для узбецького плову: як правильно підготувати м'ясо, овочі та спеції для узбецького плову.

134 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page