Меню ресторану Чайхана Самарканд

Справжнє меню ресторану залежить від декількох речей. По перше це пісня — пісня души, коли хочеться співати що у тебе души. Акцент тут ставимо на слові "хочеться". Так ми приїхали до нового міста і дуже захотіли показати які смачні страви у нас готують.

​По друге, справжнє меню ресторану має бути відвертим. Звичайно, що є багато тонкощів у приготуванні кожної окремої страви. І не завжди вона виходить саме так, як хочеться. Але ж ми маємо бути відвертими як до себе, або признати що з меню щось не так і треба змінюватись, так і до клієнта якому таке меню або страва може не подобається або якщо він критикує. Ключеве слово тут - "бути відвертими".

Третя важлива річ для створення й існування красивого, смачного та успішного меню — це технічні умови або можливості. Наприклад, при можливості ми б розширили наше меню додатковими смачними стравами, якби мали тандир та мангал. Але ж наша кухня наразі настільки мала, що місця або технічних облаштувань для цього, там наразі не має. Що насправді дає надію при виникненні таких умов, знов змінити меню і порадувати гурманів та друзів закладу новими смачними стравами з оновленого меню.

Четверта складова у смачному меню — це людина. В принципи ми сами готуємо всі наші страви. Але нам завжди допомагають професійні кухарі із золотими руками і щирім серцем. Так, саме через стан души та настрою передається смак до кожної окремої страви у меню. І якщо таке меню зроблено з душею, то й інша людина, яка буде куштувати страви меню, буде задоволена. Ключове слово тут: приносити щастя (через правильне меню :).

З повагою,

Ваша Чайхана Самарканд

Львів

48 Пекарська, Львів

Одразу за кутом на світлофорі

Відкрити щодня  з 12:00 до 22:00

© 2019 - 2020   Чайхана Самарканд Львів

Чайхана Самарканд Львов Chaykhana Samarkand доставка їжі львів доставка обідів львів подарунковий сертифікат меню