top of page

Меню ресторану Чайхана Самарканд

Одна і та ж страва ніколи
не буває такою самою.

Ален Лобро

На цій сторінці можна ознайомитися з основним меню нашого закладу.Крім основного меню, ми маємо меню на бенкети, меню на обіди та меню "На замовлення". З банкетним меню можна ознайомитися на цій сторінці. Меню на обіди ми пропонуємо від 10 обідів т і робимо доставлення до дому або офісу за попереднім замовленням. Меню "На замовлення" можна обговорити у нас в закладі. 

 

Справжнє меню ресторану залежить від декількох речей. По перше меню це пісня — пісня души, коли хочеться співати що у тебе на душі. Акцент тут ставимо на слові "хочеться". Так, ми приїхали до нового міста Львову і дуже захотіли показати які смачні страви з м'яса та вегетаріанські страви у нас готують. Чи готується страва з м'ясом чи вона вегетаріанська, на пару чи на середньому вогню, в казані чи на пательні - вона має бути ідеальна, або дуже наближена до того почуття, щоб бути згаданою з бажанням знов прийти до нас. 

​По друге, справжнє меню ресторану має бути відвертим. Звичайно, що є багато тонкощів у приготуванні кожної окремої страви, приготованої до готовності. І не завжди вона виходить саме так, як хочеться. Але ж ми маємо бути відвертими як до себе, так і до клієнтів. Признати, що зі стравою щось не так і треба змінюватись або змінювати. Клієнту якому таке меню або страва може не подобається або якщо він критикує - є до цього справа, чому ж нам то має бути байдужим? Ключеве слово тут - "бути відвертими". Крім того, ми з радістю ділимося секретами приготування, наприклад, як варити плов з м'ясом

Ми пропонуємо ознайомитися з нашим меню, яке частково оновлюється, але ж основні страви в ньому завжди залишаються постійно. Таки страви в меню як плов, манти, шурпа, лагмани та самса завжди можна буде скуштувати в нашому закладі або замовити на доставлення їжі. Деякі страви з меню, наприклад, манти з гарбузом - є по сезону. 

Третя важлива річ для створення й існування красивого, смачного та успішного меню — це технічні умови або можливості. Наприклад, при можливості ми б розширили наше меню додатковими смачними стравами, якби мали тандир та мангал. Але ж наша кухня наразі настільки мала, що місця або технічних облаштувань для цього, там наразі не має. Що насправді дає надію при виникненні таких умов, знов змінити меню і порадувати гурманів та друзів закладу новими смачними стравами з оновленого меню.

Четверта складова у смачному меню — це людина. В принципи ми сами, як власники, готуємо всі наші страви з меню. Але нам завжди допомагають професійні кухарі із золотими руками та щирім серцем. Саме через стан души та настрою передається смак до кожної окремої страви у меню. І якщо таке меню зроблено з душею, то й інша людина, яка буде куштувати страви меню, буде задоволена. Ключове слово тут: приносити задоволення (через правильне приготовлену страву з меню :).

Чи можна меню назвати смачним? Про смаки не сперечаюся, більш того коли річ заходить про все меню закладу. Ми привернені до традицій й нас не можна називати авторською кухнею. Кожна страва в нашому меню має власну особливість. Ми можемо приготувати традиційний лагман й додаємо до нього особливу юшку з овочів (з/без м'яса). Майже так саме як це робилось ще тисячу років до нас. Ми намагаємось зробити щось інакше з меню та головне смачно, щоб людина прийшла до нас хоча б в другий - третій раз. І це буде для нас велика перевага! 

З повагою,

Ваша Чайхана Самарканд

Львів

bottom of page