Меню ресторану Чайхана Самарканд

Справжнє меню ресторану залежить від декількох речей. По перше це пісня — пісня души, коли хочеться співати що у тебе души. Акцент тут ставимо на слові "хочеться". Так ми приїхали до нового міста і дуже захотіли показати які смачні страви з м'яса та вегетаріанські страви у нас готують. Чи готується страва з м'ясом чи вона вегетаріанська, на пару чи на середньому вогню, в казані чи на пательні - вона має бути ідеальна, або дуже наближена до того почуття, щоб бути згаданою з бажанням знов прийти до нас. 

​По друге, справжнє меню ресторану має бути відвертим. Звичайно, що є багато тонкощів у приготуванні кожної окремої страви, приготованої до готовності. І не завжди вона виходить саме так, як хочеться. Але ж ми маємо бути відвертими як до себе, так і до клієнтів. Признати, що зі стравою щось не так і треба змінюватись або змінювати. Клієнту якому таке меню або страва може не подобається або якщо він критикує - є до цього справа, чому ж нам то має бути байдужим? Ключеве слово тут - "бути відвертими". Крім того, ми з радістю ділимося секретами приготування, наприклад, як варити плов з м'ясом

Третя важлива річ для створення й існування красивого, смачного та успішного меню — це технічні умови або можливості. Наприклад, при можливості ми б розширили наше меню додатковими смачними стравами, якби мали тандир та мангал. Але ж наша кухня наразі настільки мала, що місця або технічних облаштувань для цього, там наразі не має. Що насправді дає надію при виникненні таких умов, знов змінити меню і порадувати гурманів та друзів закладу новими смачними стравами з оновленого меню.

Четверта складова у смачному меню — це людина. В принципи ми сами готуємо всі наші страви. Але нам завжди допомагають професійні кухарі із золотими руками і щирім серцем. Так, саме через стан души та настрою передається смак до кожної окремої страви у меню. І якщо таке меню зроблено з душею, то й інша людина, яка буде куштувати страви меню, буде задоволена. Ключове слово тут: приносити щастя (через правильне меню :).

Ми дуже традиційні й нас не можна називати авторською кухнею. Ми можемо приготувати лагман, а також залити його юшкою з овочів та м'яса, так саме як це робилось ще майже тисячу років до нас. Але ж ми намагаємось це зробити так смачно, щоб людина прийшла до нас хоча б в другий - третій раз. І це для нас велика перевага! 

З повагою,

Ваша Чайхана Самарканд

Львів