Доставка обідів Львів

Телефон для замовлення (098) 458 - 49 - 66

або замовте онлайн 

 

За якими умовами працює доставка обідів львів ?

Замовлення приймаються напередодні до 17:00 на наступний день

Бюджет на 1 людину - 69 грн (комплексний обід: салат 120 гр/ суп 200 гр/ друга страва 250 гр).

Вартість сетів вказана окремо.

Доставка приймається від 3 обідів.

Доставка здійснюється  лише до 2 км від закладу - безкоштовно.

Від 3 км до 5 км доставка коштує:30 грн

Доставка обідів по Львову від 5 км до 7 км - 50 грн.

При замовленні 10 обідів - доставка безкоштовна. 

При замовлення від 15 обідів - 1 обід безкоштовно. 

Якщо ви бажаєте поїсти серед насиченого трудового дня, сервіс доставки їжі SamLviv.com допоможе вам! Ми доставляємо замовлення як на дім так і в офіс і не маємо прохання сплатити додатково за доставлення обідів, якщо доставлення до 3 км. Щоб отримати доставку їжі вам достатньо лише зайти на наш сайт, обрати вкладку  «Доставка обідів Львів», якщо ви шукаєте недорогу та швидку доставку від 3 комплексних обідів, або вкладку «Доставка їжі», якщо ви хочете замовити страви з нашого основного меню.


Сервіс доставки їжі SamLviv.com надає можливість недорого замовити "Доставка обідів Львів"онлайн будь-яку страву або салат і отримати безкоштовно доставку її додому. Крім того, він надає додаткові переваги:
• у нас постійно діють різні знижки та акції, які дозволяють вам заощаджати на покупки їжі онлайн або доставки обідів по Львову;
• у нас представлений невеликий асортимент страв, що дає нам можливість зосередиться на якості продукції, яку ми виготовляємо; 
доставка обідів львів
• ви можете замовити борщ, пельменний суп, салати, вареники та деруни нарівні с такими стравами як плов, самса, ковурма лагман. Ми готуємо страви східної, української та інтернаціональної кухні;
• ми знаходимось в контакті з нашими клієнтами постійно, спочатку замовлення, приготування, пакування та доставки. Крім того, ви будете слідкувати по геолокації, як швидко приїде і де зараз знаходиться доставка обіду по місту.
• ви можете завжди залишити свій відгук на нашому сайті відносно доставки, пакуванні або смаку страви. Ми ретельно ставимося до кожної думки наших клієнтів. Це допомагає нам покращати сервіс.

У разі замовлення доставки обідів Львів ми радимо звернути увагу на наш сервіс як на конкурентоспроможну позицію серед ланки присутніх закладів такого класу. Спробуйте оцініть наші обіди! SamLviv.com – це надійний партнер по доставленню обідів по Львову!

Доставка обідів в офіс або до вашої оселі можлива по Львову за попереднім замовленням. Ми можемо менять меню навіть склад страв,або робити тількі салат та другу страву. Крім того, за бажанням ми можемо врахувати у вартість такого комплексного обіду айран або узвар. 

В інтернеті часто шукають саме таке сполучення як "доставка обідів львів" для того щоб знайти можливого партнера по доставці їжи в офіс. Такий пошук дійсно допомогає вийти на самих атиивних постачальників обідів по Львову. Як раз через "доставка обідів львів" можна зробити собі перелік постачальників доставки обідів по Львову і замовляти у самих підходящих.

доставка обідів львів

48 Пекарська, Львів

Одразу за кутом на світлофорі

Відкрити щодня  з 12:00 до 22:00

© 2019 - 2020   Чайхана Самарканд Львів

Чайхана Самарканд Львов Chaykhana Samarkand доставка їжі львів доставка обідів львів подарунковий сертифікат меню