Подарунковий сертифікат

Коли потрібен подарунковий сертифікат?

У Вас знов сталась нагода приїхати до Львову і походити улюбленими провулками по вулицям старого міста. Не забутьте наперед подумати про місця, де Ви зможете відпочити від напливу вражень та емоцій. Пообідати або повечеряти в ресторане можна і в туристичному місті не по туристичним цінам, якщо подбати про це наперед.

Як раз напередодні свят або сезону відпусток ви можете придбати подарункові сертифікати для своїх друзів, близьких і колег. Купити подарунковий сертифікат – це чудове рішення до будь-якого свята (туристичної подорожі, дня народження, нового року або просто зустрічі), приємний знак уваги або подяку.

Ви дізнались що хтось з Ваших друзів їде до Львову? Подаруйте їм подарунковий сертифікат у Чайхана Самарканд із знижкою -20%!

Подарунковий сертифікат ресторану – що це таке?

Подарункова картка, також відома як подарунковий сертифікат або подарунковий ваучер / жетон - це передплачена грошова картка з певною вартістю, яка зазвичай видається рестораном використовується як альтернатива грошовим коштам. Подарункові картки також видаються роботодавцями чи організаціями як нагороди чи подарунки. Подарункова картка може бути як пластикова картка або як електрона картка (eGiftCard).

Подарункові картки тепер стали популярним предметом колекціонерів. Вони мають зручний формат, і клієнтам зазвичай дозволяють зберігати картки після викупу кредиту. Крім того, деякі компанії почали публікувати різні мотиви вшанування сезонних подій. Підвищений попит з боку колекціонерів призвів до того, що деякі компанії розкривали колекціонерів як цільову групу та розробляли привабливий дизайн для карток. Тож зараз є картки у прямокутній формі або із спеціальними ефектами зображення (наприклад, чергування карт із зображеннями від Galeria Kaufhof). У Німеччині великі торгові мережі, такі як Thalia, випускають карти з міськими мотивами міст у своїх філіях. Медіа-Сатурн-Холдинг опублікував загалом 1766 (станом на 2013 рік) різних мотивів.

Картки можуть мати серійний номер, штрих-код, магнітну смужку, яку зчитують електронні машини з кредитних карт. Багато карт не мають значення, поки їх не продають, і тоді касир вводить суму, яку клієнт бажає покласти на картку. Ця сума рідко зберігається на картці, але замість цього зазначається у базі даних продавця, яка перехресно пов'язана з ідентифікатором картки.

Подарунковий сертифікат Gift Card

Яка вигода від подарункового сертифікату?

Подарунковий сертифікат – це маркетинговий винахід якій дозволяє продати/купити товар або послугу. Винагороду від цього має ресторан, які на цей момент ще нічого не віддає, але ж вже отримує гроші. Так і клієнт, бо зазвичай продаж сертифікату супроводжується з різними цікавими пропозиціями.

 

Додатковий бонус за покупку подарункової карти в TSTBBQ виглядає так - витрати 50 доларів або більше, отримай безкоштовну гру в міні-гольф та рулон туалетного паперу.  Італійський гурман Франка Ентоні у Вероні,  пропонує додаткові  10 доларів на 50 доларових сертифікатах, 25 доларів на 100 доларах подарункових карток, 50 доларів на 200 доларів подарункових карт.

Чайхана Самарканд пропонує -20% знижки на куплену суму сертифікату.  Це дуже приваблива пропозиція особливо для мандрівників, які так і так планують не тільки подивитися на цікави події та пам’ятки історії, а ще й відвідати ресторани, відомі власною кухнею та сервісом.

Подарунковий сертифікат ресторану – що це таке?

На даному сайті Ви можете придбати и подарувати своїм друзям або рідним в подорож подарунковий сертифікат, заповнив форму (англійськими літерами) й вказав від кого, кому та написати привітання або бажання. Сплатити подарунковий сертифікат можна через Paypal.

Я сплатив, що далі?

На емайл прийде повідомлення що він/вона отримує подарунковий сертифікат на таку суму у нашому закладі. Повідомлення буде написано англійською мовою. Цей подарунковий сертифікат треба роздрукувати я взяти з собою. Ну, а коли власник такого сертифікату покаже його нам, ми залюбки предоставимо знижку -20% на суму вказану у сертифікаті.

Чи можна повернути гроші за подарунковий сертифікат?

Ні, ми тільки можемо продати їжу та напої на суму вказаною у сертифікаті.  

Якщо сертифікат на 100 доларів, а ми поїли тільки на 80, нам повернуть гроші?

Ні, у такому випадку краще брати 2-3 сертифіката по 10-20 доларів.

До якого часу діє подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат від Чайхана Самарканд, якій можна купити на нашому сайті, не має обмежень по часу.

Чи діє подарунковий сертифікат лише у Вашому закладі?

Так, Ви можете прийти в наш заклад і скористатися подарунковим сертифікатом. Крім того, якщо ви у Львові, то Ви можете скористатися сертифікатом й зателефонувати у ресторан "Чайхана Самарканд" та замовити доставку їжі або доставку обідів в офіс. У нас безкоштовна доставка. Подарунковий сертифікат

Чи можна замовити подарунковий сертифікат якось не через Paypal?

Звичайно. Ви можете повідомити нам на яку суму має бути сертифікат, ім'я та