top of page

Машкічірі - прихована смакота серед східних каш

Навіть у самому Узбекистані мало хто знає місця, де можна поїсти таку страву як машкічірі. Насправді воно і знайоме навіть не всім. Каша з рису та машу, зі смачнющою підливою зверху готують переважно дома.




Серед інших страв де використовується крупа, ця каша (переважно м'ясна) займає особливе місце. Вона соковита, ароматна, ситна та смачна. Має певну кількість рецептів, які відрізняються як послідовністю подачі інгредієнтів, так і власно самими інгредієнтами. Так, наприклад, машкічірі можна приготувати як і плов. Тільки замість рису додати половину машу. А можна приготувати маш з рисом окремо, а м'ясну підливу подавати зверху при подачі.



Боби мунг, або золотиста квасоля - це інші назви маша (Вігна промениста), яка вирощується в Південної та Центральної Азії. Боби машу містять цінну дієтичну клітковину, вітаміни групи В та мінерали (калій, кальцій, натрій, магній, залізо, фосфор), містить близько 24 % білка. Особливо боби мунг поширені серед вегетаріанців і прихильників здорового харчування.


В Ташкенті на обід можна поїхати кільцевою дорогою (біля ДАЇ), а ще смачне машкічірі готують в ресторані "Вачач". У ферганській долині таку страву можна зустріти частіше, як серед яток, де продають готові страви, так в деяких кафе біля базарів. У Львові ми готуємо машкічірі час від часу як страву дня, або приймаємо замовлення на приготування машкічірі заздалегідь.


Рецепт приготування машкічірі — як машкічірі готуємо ми


Зі всіх багатьох рецептів, які ми побачили в інтернеті, ми не знайшли той самий якій готуємо ми. А наш рецепт був взятий зі самої звичайної родини в Узбекистані, які вони готували за власною сімейною традицією вже багато поколінь.


Готується по суті два казана: в одному маш з рисом, в іншому заливка з м'ясом (або без). В казані з машем спочатку заливаємо воду і кладемо промитий маш. Вода закипить, можна додати нарізану цибулю, а потім додати нарізану кубиками моркву. Дати вариться поки маш не розбухне та не почнеться лопатися. Потім додаємо рису, доливаємо води. тут потрібно часто слідкувати за цим казаном, бо вода буде швидко забиратися рисом та машем і потрібно буде час від часу води доливати. Якщо рис делікатний, швидко готується та швидко розварюється, то і часу на его приготування треба розрахувати мало. Тобто після закладки рису, він може покипіти на середньому вогню хвилин з 10, потім можна закрити цей казан кришкою, щоб рис "дійшов" під кришкою. так можна приготувати розсипчастий машкічірі.


На машкічірі буде потрібно: маш - 300 гр, рис - 100 гр, вода - 2 л., цибуля - 100 гр, морква - 200 гр., сіль, перець мелений, зіра мелена


В другому казані або баняку можна приготувати підливу для машкічірі. М'ясо нарізається дрібненькими шматочками. Засмажується з цибулею, додається томатна паста, морква та картопля. В кінці можна додати спеції.


На підливу: олія соняшникова - 500 мл, м'ясо (телятина або баранина) - 400 гр, цибуля - 400 гр, морква - 200 гр, картопля - 200 гр, сіль, перець, лавровий лист, коріандр мелений.



На тарілку викладається плоско каша з машу, в середину поливається підлива з м'ясом. прикрашається зеленю.


Говорять, що машкічірі таке саме як і плов, але ж смачніше!

Приготуйте та здивуйте Ваших рідних та друзів кулінарною майстерністю зі Сходу!

193 перегляди1 коментар

1 comentário

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
Convidado:
08 de out. de 2023
Avaliado com 5 de 5 estrelas.

Дуже смачна страва! Раджу скуштувати!

Curtir
bottom of page