top of page

Останні новини закладу

Оновлено: 6 трав. 2021 р.


05 травня 2021 р.

Цього тижня від сьогодні можна скуштувати наші перші результати по самсі з новим смаком тіста. Плов за новим покращеним та збереженим смаком можна скуштувати протягом всього дня. Як ми дійшли до цього дізнайтеся у статті "Новий смак тіста у самси, ароматний та смачний рис в плові" на нашому блозі.


Знижки та акції у цьому місяці. Ми вирішили залишити знижки та акції з минулого місяця. Тобто, якщо робиться замовлення на нашому сайті www.samlviv.com із сьогодні на завтра, тоді ми перераховуємо суму яка виставляється автоматично системою зі знижкою -10% на будь-яке онлайн замовлення і робимо ще -10% зверху. В сумі ви отримуєте -20% знижки за таке замовлення. А ми будемо точно знати що нам зі свіжих продуктів купити на завтра, що приготувати, та як краще спланувати нашу кур'єрську службу.


Якщо ж замовлення робляться на нашому сайті на сьогодні, то на сайті автоматично виставляється знижка -10%.


Доставлення страв ми залишаємо безплатним в межах міста від суми замовлення - 350 гривень.
13 квітня 2021р. Привіт! Тепер готуємо самсу за оновленою формулою. Тісто стало у 4 разі тонкіше, хрусткіше та більш розсипчасте. Воно тепер легке й смачне. Ми раді що нам вдалось так покращити одну з наших основних страв. Пропонуємо Вам скуштувати самсу (з м'ясом, з сиром, кабачками або яблуком) безплатно! Для цього в замовленні онлайн напишіть в коментарі слово "Самса".


Знижка -20% на попередні замовлення онлайн залишається до кінця локдауну. Знижка -10% на замовлення онлайн на сьогодні діє далі.

Безплатне доставлення їжі від мін. суми замовлення 350 грн - залишається.


Будьте здорові!
25 березня 2021. Знов локдаун :(. Бажаємо всім бути здоровими! Ми працюємо і робимо все необхідне, щоб їжа яку ми готуємо та доставляємо була свіжа, смачна і доставлена в чистих санітарних умовах. Наші кур'єри доставляють безконтактно та в масках. Просимо Вас при отриманні їжі також бути в захисних масках.


Ми скоротили перелік страв нашого меню. Але ж все що ми маємо ми готуємо насвіжо. З супів залишаємо лише лагман на кожен день. Але ж якщо Ви схочете поїсти шурпу або маставу (гарбузовий або сочевичний суп тощо), то від 4 порції ми можемо приготувати під Ваше замовлення.


На сайті залишається знижка -10% на всі страви та безкоштовна доставка. На час локдауну додаємо нову акцію Знижка -20% на попередні (майбутні замовлення). Ви можете замовити, наприклад, на завтра Ваші улюблені страви з нашого повсякденного меню (див. нижче) і ми залюбки приготуємо та доставимо Вам на вказану дату.


Меню Чайхана Самарканд
Меню Чайхана Самарканд

Для того, щоб отримати знижку -20% на майбутнє замовлення, необхідно при онлайн замовленні вказати дату наперед, або вказати дату в коментарі, або повідомити нам за телефоном закладу (вказано на верху старинки).


18 листопад 2020. Починаємо готувати #шурпу на баранячих реберцях щочетверга. Зараз у нашому меню є обмежений вибір супів. Але ж для поцінувачів шурпи з бараниною буде приємно дізнатися, коли у нас можна поїсти або замовити шурпу.


14.11.2020 Ми змінюємо графік роботи. Тепер працюватиме з понеділка до суботи. Неділя - вихідний день. У понеділок працюємо. В суботу працюватиме лише на самовиніс або на адресне доставлення їжі.


На замовлення їжі через наш сайт (www.samlviv.com) - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Від 350 грн, в радіусі до 12 км від закладу.


При замовленні на сайті діє знижка - 10% на основні страви, супи та салати.

З понеділка по п'ятницю, з 12;00 до 17;00 год. працює спеціальна пропозиція у закладі: "Щаслива година" - знижка - 20% на всі страви по меню.


Знижка - 15%, якщо Ви замовляєте страви на самовиніс!


Зміна у смаку плову ==> Плов готуємо з понеділка до суботи щодня на обід. Тепер плов має більше різномаїтті смаків через суміш оливкової, кунжутної, сафлорової та соняшникової олії. Чекаємо на бавовняну олію (повідомимо додатково). Крім того, плов зараз готується разом з айвою.Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page