top of page

Доставка їжі від "Чайхана Самарканд"

Оновлено: 13 квіт. 2021 р.

Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість скористуватися безкоштовною доставкою їжі. Для цього ми обираємо поки що один день у тижні, коли ми робимо будь-яке мінімальне замовлення (від 250 грн) і привозимо Вам у межах Львову.Для того, щоб замовити та отримати їжу на нашому сайті з безкоштовним доставленням необхідно при замовленні вказати бажаний час доставлення. Наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення та скоординує кур'єра на доставку.


Якщо на певний час випадає одночасно багато замовлень, то ми віддаємо перевагу спочатку замовленням, які були першими по часу. До них можуть бути додано замовлення, які знаходяться неподалік або в тому же напрямку.


Доставка їжі від "Чайхана Самарканд" з безкоштовним доставленням щочетверга діє лише до 30 вересня 2020 року. Якщо ця акція буде продовжена або змінена, ми повідомимо на нашому сайті та у списки розсилки серед наших підписників.


Підпишіться на наші повідомлення про нові акції, знижки та бонусні програми. Ви будете завжди в курсі останніх новин, користуватися можливістю акційних пропозиції та першими куштувати нові страви. Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page