top of page

Якісне доставлення страви - на що треба звернути увагу

Сьогодні багато ресторанів пропонують доставлення їжі. Рекламні блоки переповнені самими різними пропозиціями від піци та бургерів до домашньої випічки та шашликів. Ця стаття допоможе звернути увагу на якісне доставлення страви як ресторанам, так я споживачам.


Доставлення страви стало особливо важливим під час тривалого карантину. Але ж не всяке доставлення їжі може бути задоволеним. На що звертає увагу Чайхана Самарканд, коли мова їде про доставку їжі?
Якість доставлення страви охоплює швидкість доставлення, охайність та ввічливість кур’єра. Є певні критерії доставлення страви, які мають бути витримані при кожному замовленні: швидкість замовлення, якість страви, якість спаковування, температура при якій привезли страву.


Швидкість доставлення страви в межі 30-40 хвилин в умовах відставні не більше 3-4 км цілком допустима. Якщо то є робочий день, на прикладі міста Львів, то проїхати через центр без простоїв на перехрестях або заторах, практично неможливо. В середньому на доставлення страви уходить 1 -1,2 години. Швидше буває на ровере або скутері. Але ж проблемним моментом тут може бути чи збережеться страва при руху? Чи не перевернеться салат, або не перетвориться страва і прикраси на ній у суцільну кашу.


У середньому на доставлення страви, разом з приготуванням, у нас уходить 1 година, +/- 10 хвилин. Буде швидше, краще. На нашому сайті http://www.samlviv.com/zamoviti-onlajn ми пропонуємо наперед вказати час доставлення страви, щоб отримати їжу вчасно.


Температура доставлення страви. Якщо страва готується до 30-40 хвилин 10 хвилин спаковується і 25-30 хвилин доставляється, то вона може зменшити в температури страви до 50%. Термосумки та підігрів термопакетами зменшує втрату температури на 15%. Тобто зробити доставлення страви з мінімальними втратами в температури таким чином можливо. Машину можна облаштувати додатковим утепленням або обігрівом, тоді страва буде завжди гарячою.

10 переглядів0 коментарів

Komentáře

Hodnoceno 0 z 5 hvězdiček.
Zatím žádné hodnocení

Přidejte hodnocení
bottom of page