top of page

"Чайхана Самарканд" переходить у режим онлайн доставок

Всім нашим клієнтам які підключені до системи лояльності ми пропонуємо користуватися доставками з нашого сайту та зазначати в коментарях що хочуть списати або накопичити бонуси системи лояльності Incust.


Ми працюватимемо з 13:00 до 03:00 години.


Ми привозитимемо доставку безконтактно. Для цього, ми наперед готуємо і обробляємо термосумку, всі гроші проходять термообробку:

- кур'єр звязується з клієнтом і домовляється де залишити доставку

готівкові розрахунки будуть здійснюватися так:

- клієнт залишає гроші в окремий бокс або кладе в целофановий пакет, які відкриває кур'єр,

- кур'єр відкриває бокс, а клієнт забирає гроші,

- кур'єр відкриває термосумку з їжею, а клієнт забирає пакет із їжєю.


Наші страви можна замовити на таких сервісах доставки як:


На нашому сайті www.samlviv.com можна робити замовлення онлайн їжі та напоїв. Там деякі позиції коштують менше або мають знижки час від часу. Так, наприклад, зараз діє знижка на всі замовлення на -20%, якщо там вкінці замовлення написати код купону samlvivcom.


Крім доставки їжі ми можемо привезти напої з нашого барного меню.


Акція! До кожного замовлення на сайті за бажанням можемо додати 1,5 л пива безкоштовно. На вибір є пиво "Білий лев" (нефільтроване) або "Львівське 1715". Акція діє до 31.03.2020 або поки не закінчиться пиво :)


Переваги доставки на нашому сайті:

-можна накопичувати або розраховуватись Вашими бонусами,

-приймати участь у акціях і в різних пропозиціях.


Бонуси не сумуються з іншими акціями. Але ж якщо є акція тільки на одну страву, Ви можете замовити цю страву акцією із сайту, а інші страви замовити окремим замовленням і зробити знижку бонусами.


Від наших користувачів надходила інформація що сайт не завантажується або невірно працює сервіс замовлення сайту. Ми перевіряли декілька разів та робили пробне замовлення. Знаємо, що якщо користуватися сайтом і службою доставки через меню "Замовити онлайн" на мобільному, то може бути затримка при завантаженні сторінки на 5-10 секунд. Але ж воно працює. На компютері працює швидше.


Якщо авторизуватись через facebook або один раз вказати свої дані на доставку, то система пам'ятає дані клієнта і при другому замовленні не треба вже вносити інформацію про адресу або ім'я та телефон.176 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page