top of page

Новини сайту samlviv.com на цьому тижні

Вісна розквітає. Так гарно на вулиці. Тішить думка що вже зовсім незабаром ми повернемось у звичне річище, будем вільно спілкуватися, дихати вільно свіжим повітрям. На такій гарної хвилі хочемо розповісти вам наші новини.Адже на рахунок розіграшу "Плов на компанію". Ми розіграли "Плов на компанію" серед тих, хто на минулому тижні замовляв у нас доставлення їжи через наш сайт.


Переможцем став №4 за нашим списком пан Олександр П. Вітаємо, Олександре!

Взагалі цю акцію ми хотім продовжити, то буде наша невеличка подяка тім нашим клієнтам, хто залишається з нами та замовляє через наш сайт.


Інша новина може бути не дуже радісною. Наш партнер Uber Eats оголосив що припиняє діяльність в Україні. Шкода що так, але ж ми добре співпрацювали. Дякуємо колегам за добру співпрацю!На інших партнерських сайтах (Eda.ua/Menu.ua та Raketa) ми присутні, алеж не в повному обсязі. Вибір страв там обмежений і взагалі немає страв на компанію. Проте на нашому сайті www.samlviv.com присутні всі страви які ми готуємо і що цікаво ціни там набагато дешевше. Зараз ми маємо на нашому сайті автоматичну знижку 21% на всі страви.


Ну і на кінец, ще одна приємна новина. На кожне замовлення через наш сайт наш кухар додає комплимент! Смачного!
З повагою,

Ваша Чайхана Самарканд

Львів

26 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page