top of page

Нова акція щотижня

Привіт! Ми працюємо далі. Готуємо смачну їжу і привозимо довашої оселі. Будемо змінювати меню. Деякі страви з нашого основного меню ми вже зняли, бо не продавались через то що ми закрились для відвідування. Деякі страви навпаки сталі популярними (наприклад: пельменний суп Чучвара).


На рахунок цін ми схиляємось такий політики, що ми не будемо підвищувати ціни, навіть якщо імбир та яловичина різко піднялися в ціні. Ми будемо мінять меню, готувати свіжу їжу і робити цікаві пропозиції на нашому сайті.


На цьому тижні ми пропонуємо скористатися акцією "Придбайте один суп, отримайте 1 безкоштовно, або -20% знижки на всі страви на нашому сайті із промокодом samlvivcom"


На Ваш вибір ми маємо зараз 3 супи: пельменний суп чучвара, густий суп лагман, та сочевичний крем-суп з овочами.


Якщо Ви бажаєте такий самий суп, то оберіть в замовленні той суп два разі, бо ціна вже показує -50% знижки на всі супи. Якщо Ви бажаєте два різних супи, а ціна відрізняється, то вкажіть один суп два рази, а в коментарях до замовлення вкажіть якій самий суп Ви бажаєте отримати по акції.


Крім того, на нашому сайті www.samlviv.com діє знижка -20% на всі страви при використанні промо-коду samlvivcom, якій треба вказати на сайті у самому низу замовлення на сторінці Оплати (Як будете платити? Готівкою чи карткою?).Ну і якщо Ви бажаєте бути в курсі новин, бути інформовані щодо акцій, бонусів та знижок підпишіться на нашу розсилку на головній сторінці сайту.

53 перегляди0 коментарів

Hozzászólások

0 csillagot kapott az 5-ből.
Még nincsenek értékelések

Értékelés hozzáadása
bottom of page