Безконтактна доставка - як це робимо ми

Оновлено: 17 бер 2020 р.Підвіщена дезінфекція у закладі та безконтактна доставка. У світі останніх подій і в зв'язку з введенням карантину у Львові "Чайхана Самарканд" не припиняє свою діяльність. Ми розуміємо що існує вірус, проти якого наразі вводиться комплекс засобів по запобіганню зараження. Але ж життя на цьому не закінчується і ми хочемо далі працювати, тепер вже в нових умовах.


Ми вводимо ретельні засоби по дезінфікації продуктів, виробничого цеху, всіх поверхонь, інструментів. Наші працівники проходять перевірку на температуру безконтактним інфрачервоним термометром, який ми, зазвичай, використовували для виміру температури страв.


Ми і зараз чекаємо відвідувачів, гостів та наших постійних клієнтів. Для цього ми повісили перед входом табличку: "Тут при вході Вас продезенфікують!". Після кожної людини яка заходить у заклад ми дезинфікуємо дверні ручки, а людину на вході просимо протягнути руки і показати долоні на які ми одразу же прискаємо дезинфікуючий засіб.


Всі поверхні які торкаються руками (поручні, дверні ручки, меню, столи, поверхні диванів, столів, соляниці та перечниці, крани, кнопки у вбиральні) обробляються декілька разів на день. На залі та у вбиральні встановлені дозатори з дезинфікуючим зособим та безконтатном дозатором мила. На столах на кухні ми роставили механічні пулівізатори в які залили дезінфікуючий засіб щоб він використовивався працівниками при кожной необхідності.


Так, при замовленні їжі додому Ви можете скористатись безконтактною доставкою. Для цього достатньо зробити в коментарях відповідну позначку і оплатити його за безготівковою формою. Курєр звяжеться з Вами і у телефонному режимі обговорить де залишити пакет із замовленням, або ж передасть його з максимальним дотриманням заходів безпеки.


Їжа упаковується в окреми пакети на кухне в обробленую дезінфекцією термічну сумку. Курьєр не торкається пакета з їжою. Привозиться їжа, вікривається сумка і ви сами забіраєте пакет з доставкю. Гроші бажано сплачувати карткою.


Всі наші курєри отримують необхідні засоби захисту для дезінфекції, крім цього ми проводимо щоденний медичний огляд всіх наших працівників.

Розцінки на доставку, як і на їжу, залишаються незмінними.121 перегляд1 коментар

Останні пости

Дивитися всі