top of page

Партнерство

Наш шлях

Привіт! На цієї сторінки нашого життя ми готові починати розмову про партнерство. Весь наш життєвий досвід ґрунтується на відношеннях з людьми. Починаючи с того, як ми стали самостійно працювати зовсім в іншої галузі, ми повсякчас працювали лише з людьми. Історичні пам'ятки, музеї, старовинні міста та стародавня історія - все те що стосується індустрії гостинності давало нам першій досвід на цьому шляху. І кожен крок чи дотик у всьому цьому то був фактор людини. І сьогодні починаючи з кожного окремого клієнта, постачальника чи колеги, з ким ми кожного дня працюємо у заклади - ми працюємо з людиною.  Найбільша цінність нашого бізнесу - це людина. Ми віримо, що партнерство, яке буде побудовано на цінностях людяності, щирості та відвертості має шанси на успіх. 

До цього додається багаторічний досвід ведення ресторану, робота над рецептурою, відпрацювання бізнес та технологічних процесів.  

Аджеж ми вже працюємо багато років як ресторатори та готові поділитися власним досвідом з нашими партнерами для того, щоб побудувати новий бізнес. 

Наші плани

Наступні наші кроки у цьому напрямку будуть:

1. Створення 2 моделей бізнесу: Ресторан узбецької кухні та Кафе узбецької кухні. 

2. Прорахунок бюджету та окупності бізнесу.

З нашої сторони ми готові представити знання, контакти та досвід. В одному з варіантів партнерства ми готові бути поруч на створенні нового узбецького закладу у Вашому місті зі самого початку і до запуску. Інший з варіантів партнерства передбачає що ми будемо розвівати Ваш новий заклад разом. 

В нас багато роботи попереду, бо Україна потребує економічного розвитку, робочі місця, поповнення бюджету і донатів.  А ще в нас є непереможна віра в це, що одного дня ми разом будемо жити у мірній країні. І тоді нам потрібно буде мати вже готові плани на побудову економіки та життя для однієї з найкращих країн світу!  Разом до Перемоги, друзі! 

Давайте працювати разом

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли почати співпрацю.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Дякуємо за повідомлення!

bottom of page